Desatero práce na internetu

prace-na-internetu5a6c7
Vzhledem k tomu, že už jsem tak nějak zkušený uživatel různých klikaček a mám za sebou nějakou tu zkušenost s nejrůznějšími stránkami na internetu, které nabízejí všelijaké výdělky, pokusil jsem se pro vás zformulovat jakési “desatero”, které si myslím, že byste měli (alespoň z většiny) dodržovat, chcete-li být úspěšní. Možná leccos už víte nebo znáte, ale možná vám přece bude nějak užitečné, když si ho přečtete.

 

1. Trpělivost. V první řadě si myslím, že byste neměli ztrácet trpělivost a nervy. Práce na internetu jde pomalu, ale jistě. Řada lidí chce získat peníze nejlépe hned, zvykli si, že se u nás bohatne po vzoru kupónové privatizace a jiných jednorázových kasaštiků, které jim přinesou pohádkové bohatství. Zkrátka na to, že chtějí koláče bez práce. Trpělivost je předpokladem k dobré a vytrvalé práci. Pomalu, ale jistě v klikání pokračujte každý den a nenechte se odradit. Nechtějte všechno hned. Úspěch trpělivost vyžaduje a každý, kdo je skutečně úspěšný (s výjimkou zbohatlíků) vám to potvrdí. Všechno chce svůj čas.

2. Vsaďte na jistotu. Vím, že se v obchodě říká, že kdo neriskuje, nic nezíská, ale zas tak jednoduché to není a s investicemi zpočátku brzděte. Pokud byste o nějaký peníz přišli, odradilo by vás to navždy. Vsaďte nejprve na stránky, které jsou ověřené tisíci lidmi. Například osvědčené Infinity Bux nebo Onbux jsou ideální dva servery do vašeho startu. O tom, že InfinityBux či Onbux platí spolehlivě si můžete přečíst na celém internetu a i já vám můžu poslat důkaz o platbě. Zaregistrujte se nejprve sem, nějakou dobu si to zkuste a pak zkoušejte dál.

3. Výplatní minimum. Neregistrujte se zpočátku tam, kde je vysoké výplatní minimum. Znovu v této souvislosti doporučuji zpočátku InfinityBux nebo Onbux. U obou serverů je výplatní minimum 2-4$. Nechte si peníze hned co dosáhnete minima vyplatit. Mohu říct ze své zkušenosti, že člověka nemotivuje k další práci nic více, než když má nějaký ten peníz na svém vlastním účtě. Registrujete-li se zpočátku někam, kde je výplatní minimum 15$, budete pár měsíců klikat jak o život, než vás to definitivně odradí, když zjistíte, že nemáte nic.

4. Forum. Pokud se budete registrovat do různých jiných klikaček, dávejte pozor, zda má tato klikačka otevřené forum pro uživatele. Nemusíte ho nějak pročítat, ale forum je většinou důkazem, že dané stránky fungují a že uživatelé dostávají v pořádku své peníze. Kdyby totiž nedostávali, ihned by o tom napsali a takové stránky by nemohly dlouhou dobu fungovat. Já osobně se chovám tak, že pokud nějaké stránky forum nemají, okamžitě je přehlížím. V jiném případě dávejte na doporučení (např. těchto stránek i podobných), kde vám lidi přinášejí důkazy o tom, že daná klikačka platí. 95% klikaček je podvod, proto je každý důkaz o platbě a každé osobní doporučení nesmírně důležité!

5. Strategie. Správná strategie je základem úspěchu. Nebuďte netrpěliví! (1. bod). Lidé jsou znechuceni, že dostanou nějakou setinu dolaru za klik, ale uvědomte si, kolik času vám tento klik sebral. Pár sekund! Spočítejte si, kolik dostáváte ve své práci, kterou děláte. Řada lidí bere nějakých 60 Kč za hodinu, zkuste si jen tak letmo spočítat, kolik byste si naklikali, kdybyste tomu věnovali hodinu času – a co potom třeba 8 hodin denně nebo i 16 hodin denně! Přemýšlejte o tom. Nebojte se drobných odměn, brzy se to nasčítá a budete spokojeni. Časem si přibírejte víc klikaček, které jsou ověřené (sami si časem nějaké nové ověříte) a systematicky je projíždějte. Dolar sem, dolar tam bude za chvíli deset dolarů a pár stovek na vašem účtě. A to jste teprve začali.

6. Nesnažte se podvádět. Nechovejte se jak řadoví český ubožáci, kteří chtějí všechno jen obelstít, mít nohy na stole a sledovat jak jim přibývají peníze na účtě. Buďte poctiví. Pokud otevřete deset oken reklam najednou, peníze za to nedostanete. Nikdo vám zadarmo nic nedá a tady peníze dostáváte za zhlédnutí reklamy. Nic víc, nic míň. Zkuste dodržet alespoň tuhle triviální „pracovní povinnost“, pár sekund se dívejte na reklamu a nechte se za to odměnit. Není to tak těžké. Poctivost své plody přinese a kdo říká, že ne, podívejte se nenápadně na jeho životní úspěchy.

7. Nezáviďte. Využívejte odkaz, který vám lidé nabízejí a nezáviďte jim nějakou tu tisícinu dolaru, kterou za vás získali. Takových jako jste vy potřebují desítky i stovky, aby to hrálo nějakou roli, takže jim tu tisícinku dopřejte a vykašlete se jednou provždy na úvahy z 90. let, že je někdo nad váma nebo pod váma atd. Tady jde především o váš výdělek a na ten se soustřeďte především. Pokud se pokusíte systém obejít, nic tím stejně nedocílíte. Bude vám zkrátka někdo (většinou náhodně) přidělen a to je celé. Takhle můžete získat aspoň minimální podporu při jakémkoli problému, můžete se na mě obrátit. Až vám přidělí někoho z Austrálie, se kterým se ani nedomluvíte, věřte, že nebudete spokojenější. Každopádně je to jedno, zaregistrujte se a starejte se o sebe a svůj zisk.

8. Disciplína. Pokud máte přístup k internetu každý den, zkuste si stanovit nějaký režim. Nemusí to být přesně na minutu, ale zkrátka třeba večer od 20-22h si odklikejte svoje a je to. Systematicky. Neskákejte sem tam, nehoňte peníze jak na ulici. Sbírejte je jako byste šli po předem vyšlapané cestičce. Znovu připomínám, buďte připraveni na nějakou oběť. Práce=peníze, žádná práce=žádné peníze. Jednoduchý vzorec, který funguje všude v západním světě, jen u nás jsme to ještě nepochopili. Uvědomte si, kolik času trávíte nad debilníma reklamama či zprávama v televizi, které si stejně za pět minut nepamatujete. Zkuste tolik času trávit placenou reklamou!

9. Rozšíření strategie. Časem se budete poohlížet po lepší strategii, až budete mít první stovku na účtě, budete chtít víc. To je přirozené. Přemýšlejte, jaká strategie je právě pro vás nejlepší a nejefektivnější. Někdo je víc „hráč“ a vyhovuje mu víc možností, třebaže jsou méně placené, někdo zase systematičtěji postupuje, aby každý den získal to svoje jisté. Obojí má svůj smysl a zkuste se v tomhle odhadnout. Nepodceňujte ani týmovou spolupráci. Se svým „kolegou“, u kterého jste registrovaní, konzultujte další možnosti a cesty, většinou je úspěšnější než jste vy, tak z něho vytáhněte rozumy nebo podnikněte něco společně. K rozšíření strategie patří také investice. Zpočátku to nedoporučuji, aby vás to neodradilo, nechte si vyplácet malé částky, ale časem zauvažujte investovat tam, kde vás bez problémů platí. Nějaká stovka není moc a získáte za to často velmi příjemné bonusy (např. náhodně přidělené referaly), což se vám z dlouhodobého hlediska může vyplatit.

10. Diskrétnost. Na jednu stranu je dobré, když rozšiřujete okruh svého obchodu, na druhou stranu si rozmyslete, zda s tím seznámit každého na potkání. Raději pečlivě važte. Většina lidí je přesvědčená, že pokud začnete dělat práci, kde neberete aspoň stovku na hodinu, tak jste se asi pomátli. Jenže tohle je obchod, který je třeba vybudovat a k tomu naprostá většina lidí nemá ani trpělivost, ani žádné pochopení. Svými poznámkami by vás mohli zbytečně odradit. Jakmile jim ale časem ukážete konto s pár tisícovkama, začnou vám závidět. Tak to je. Nikdo není příliš ochotný skutečně pracovat, ale peníze by rád. Nebuďte tento případ.

A nakonec ještě malé doporučení. Pokud se budete chtít sledováním reklam “živit”, pořiďte si pořádný antivir. Jsou to přece jen stránky s tisíci prvky a nikdy nevíte, co obsahují. Já osobně používám Norton Internet Security. Na antiviru nešetřete, ať si PC nezasekáte nějakou havětí… Mrzelo by vás to a zase jen odrazovalo.

One Response to Desatero práce na internetu

  1. stačilo by mi si přivydělat 100-200,- kč denně, nevím, kde hledat, zkoušela jsem klikačky za dolar za kliknutí, ale výplaty nepřicházely, doufám, že se práce na internetu rozvine, baví mě sdílet informace, uveřejňovat na zdi facebooku informace apod. , ráda si i spoustu informací přečtu apod. , chodí mi na email zpravodaj z Evropské unie , baví mi přetiskovat, sdílet na facebooku jejich články, taková publikační činnost, potřebovala bych vědět, zda by někde nabízely podobné placené práce na doma na internetu, díky za případnou zprávu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>